Genel

Kaliteli Özel Eğitim HizmetleriÖğrenci ve aileleri için en önemli unsur kaliteli bir eğitim neticesinde akademik sınavlara girerek istenilen bölümlere yerleşmektir. Bu nedenle öğrenciler ve velileri birçok yöntem deneyerek bu amaç için adım atıyorlar. Sitenin sunmuş olduğu özel ders hizmetleri ile öğrenciler için konuları öğrenme ve idrak etme oldukça kolay bir hale geliyor. Sunulan özel ders hizmetlerinde tüm dersleri kapsayacak düzeyde eğitimler veriliyor. 

Kaliteli Konu Anlatımı ve Test Çözümleri

Her ders için verilen eğitimlerde konular, okullardaki ders müfredatına göre veriliyor. Böylelikle öğrenciler hem konuları kavrıyorlar hem de okullarında görmüş oldukları konuları tekrar etmiş oluyorlar. Siteye giriş yapıldığında öğrenciler için okumuş oldukları sınıf düzeyleri yer alıyor. Kendileri için uygun olan seçeneği seçerek hem konu anlatımlarına hem de kaliteli sorum çözüm teknikleri ile özel ders seçeneklerinden yararlanabiliyorlar. Öğrencilere uygun özel ders seçenekleri site içerisinde yer alıyor. 

Özel Derslerin Özellikleri

Siteye giriş yapıldığında sitede yer alan özel ders al seçeneği ile ekrana gelen ders listesinden istenilen ders seçilerek özel ders işlemlerine başlanıyor. Öğrenciler özel ders al seçeneği içinde yer alan tüm derslere ait derslerden yararlanabildikleri gibi tek bir dersten de yararlanma imkanlarına sahipler. Sitede yer alan özel ders al seçeneğine tıklanarak dersler ile ilgili konular öğrencilerin bilgisine sunuluyor. Öğrencilerin özel ders al seçeneğinde aynı zamanda konular ile ilgili test soruları ile konuları pekiştirmeleri de sağlanıyor. 

Kaliteli Öğretmenler ile Kaliteli Eğitim

Sitede yer alan öğretmen bul seçeneği ile tercih edilen öğretmenlere çok kolay bir şekilde ulaşmak mümkün. Tüm öğretmenlerin genel listesi yer alırken öğretmen bul seçeneği ile onlarca öğretmen arasında tercih edilen öğretmene ulaşmak oldukça kolay. Öğretmenlerin ders anlatım teknikleri bilimsel verilere göre olduğundan öğrencilerin konuları kavraması da oldukça kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Öğrenciler öğretmen bul seçeneği sayesinde tüm derslerin branş öğretmenlerini görebiliyorlar. Aynı zamanda öğretmen bul seçeneği sayesinde öğretmenlerin hazırlamış oldukları test sorularına ulaşmak da mümkün. 

Ders Anlatım Teknikleri ve Geri Bildirim

Sitenin ders anlatım teknikleri anlaşılabilir ve kavramaya yönelik teknikler ile sunulması nedeni ile öğrenciler teferruat ile uğraşmadan konunun özünü öğrenerek zaman kazanabiliyorlar. Konuların hazırlanması ve konu neticesinde çözülen tüm test soruları öğretmenler tarafından hazırlanıyor. Öğrenciler konuları tam olarak kavrayamazlar ise öğretmenler tarafından ek ders verilerek öğrencilerin konuları tam anlamı ile kavraması sağlanıyor.

Konu anlatımı süreci sona erdikten sonra öğretmenler tarafından hazırlanan test soruları ile başarı düzeyi tespit ediliyor. Öğrencilerin yüksek başarı oranı elde etmeleri öğretmenler tarafından hazırlamış olan konu anlatım teknikleri ve test sorularına bağlı olarak gerçekleşiyor. Konu anlatımlarda konunun özünden sapmadan ve gereksiz detaylara girmeden öğrencilere belli bir eğitim veriliyor. Öğrenciler bu sayede hem okul sıralarında hem de girecekleri sınavlarda başarı elde ediyorlar. 

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close