Eğitim DünyasıEğitim Haberleri

Özel Ders Ve Öğretmen Hizmetleri

İlgililer özel ders al seçeneklerini değerlendirerek geride olduğu dersler kapsamında yardım alabilir. Bunun için alanında uzman öğretmenler ile birlikte çalışma ayrıcalığı veriliyor. İnternet üzerinden öğretmen bul seçenekleri her derse özel olarak seçilebilir. Sistem sadece özel ders almak isteyen öğrencilere yönelik hizmetler sunmuyor. Bunun yanı sıra özel ders vermek isteyen öğretmenler de sisteme kayıt olup bu yöndeki talepleri profesyonel bazda değerlendirme şansına sahip. 

Özel Derslerde Şehir Seçenekleri 

Tüm öğretmen bul seçenekleri başta İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük kentler olmak üzere Türkiye’nin 81 ilini kapsamaktadır. Şehir seçiniz kısmına tıklayan ilgililer alfabetik sıraya göre dizilmiş olan şehir listesine hızlıca göz atabilirler. Şehir seçiminden sonra ilçeler arası farklılıklar adresleri ile birlikte öğrenilebilir. Doğrudan iletişim sağlayan telefon numaraları da bu kategorinin altında yazmaktadır. 

Özel Eğitimlerde Ders Alanı Seçimi 

Ana sayfanın içerisinde özel ders al alternatiflerini değerlendirmek isteyenlere özel ders alanları sıralı bir şekilde listelenmektedir. Bunların başında ilköğretim takviye dersleri geliyor. Yaşları 6 – 12 yaş arasında değişen ve öğretimin ilk seviyesinde yer alan öğrencilerin tüm müfredat ders ve konularına ilişkin ihtiyaç duyduğu takviyelere öğretmenler tarafından verilmektedir. Lise ve üniversite seviyesindeki özel ders alternatifleri de mevcuttur. Öğrencilerin çeşitli aşamalarda girmeye hazırlandıkları sınavlara yönelik ders içerikleri ve takviyeler de öğretmen bul seçenekleri ile değerlendirilebilir. 

Özel Ders Alınabilecek Diğer Alanlar 

Sistemde kayıtlı olan öğretmenler aynı zamanda hobi, sanat ve kültür alanlarında da aktif olarak eğitim veriyor. Müzik gibi sanatsal içerikli konularda doğrudan enstrüman çalmaya ve nota bilgisi vermeye yönelik özel ders seçenekleri de mevcut. Direksiyon ve de kişisel gelişim alanlarında öğretim görmek ya da vermek isteyenler de dakikalar içerisinde sisteme kayıt olarak bu alanda ilgili kişilerle doğrudan iletişime geçebilirler. Son zamanlarda bir hayli popüler olan dans dersleri de ana sayfadan seçilebilir. Diğer ders alanları arasında bilgisayar, yabancı dil ve spor gibi konular yer almaktadır. Tüm ders alanları ve konular için öğretmen bul uygulamaları herkese açık bir şekilde hizmet vermektedir. 

Ana Sayfada Ders ve Öğretmen Arama Seçenekleri 

Sistemde özel ders al seçenekleri birçok farklı avantajı da beraberinde getiriyor. Aranacak terim özel kutuya yazılarak listelenen alternatiflere hızlıca göz atılabilir. Bunun yanı sıra öğretmenlerin cinsiyetini belirlemek de mümkün olabiliyor. Erkek ve kadın ayrımları seçildikten sonra ”ara” kısmına tıklayarak listelenen tüm öğretmenler şehirleri ve uzmanlık alanları ile beraber görülmektedir. Aramıza katılanlar başlığı altında sunulan başka bir alan daha ana sayfada yer alıyor. Sisteme yeni kayıt olan öğrencilerin tamamı burada listeli bir şekilde bulunmaktadır. Tamamen ücretsiz olan özel ders al uygulaması Türkiye çapında binlerce kişi tarafından aktif olarak kullanılıyor. Kayıt olmak ve anında uygulamanın avantajlarından faydalanmak hiç olmadığı kadar kolay. 

Etiketler

İlgili makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close