İnanılmaz öğretmenler günü hediyesi

24 Kasım 2017 19:00
Değerli üyemiz hoca.com ailesi olarak sitemize kayıtlı tüm ders verenlere 24 Kasım - 24 Aralık tarihleri arasında öğretmenler günü hediyesi olarak 1 aylık iletişim bilgilerini görünür yapabilme imkanı sunuyoruz.

Aşağıdaki iki husus özel ders için çok önem arzetmekte olduğundan kullanıcılarımızı bilgilendirme amaçlı sizlerle paylaşmak ihtiyacı hissettik.

- Özel ders almak isteyen öğrencilerin büyük çoğunluğu, siteye üye olup hocaya site üzerinden ders talebinde bulunmaktansa, hoca ile telefon numarası üzerinden iletişim kurmayı tercih ederler. Bu nedenle profilinizde telefon numaram gözüksün seçeneğini seçmeniz çok daha fazla öğrencinin sizinle iletişim kurmasını sağlayacaktır.

- Özel ders almak isteyen öğrencilerin bir çoğu hoca tercihinde bulunurken ailesi veya çevresine danışarak karar verir. Özellikle aileler özel ders için bir hocayı tercih etmeden önce de hocayı görüp hoca hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister bu nedenle profilinize resim yükleyip tüm alanları özenle ve eksiksiz doldurmanız sizi bir adim öne çıkaracaktır.

Telefon numaranızı aşağıdaki şekilde görünür yapabilirsiniz;

Hoca.com sitemize üye girişi yaptıktan sonra Üye menüsünden Ders Veren Bilgileri başlığı altında bulunan Gizlilik Ayarları kısmından iletişim bilgilerinizi (Telefon numarası ve mail adresi) görünür yapabilirsiniz. Sitemizin alt tarafındaki Sıkça Sorulan Sorular linkinden sitenin kullanımına ait detaylara ulaşabilirsiniz.

Her türlü soru, istek ve şikayetleriniz için lütfen bize ulaşınız.

iyi çalışmalar