atalay selvi

HAKKIMDA

Merhabalar fizikten başarılı olmak isteyen değerli öğrenci ve velileri, Adım Atalay SELVİ(27), evli ve Yalova'da ikamet etmekteyim. lisansım fizik tedavi ve rehabilitasyon, şu anda bir firmamız var web tasarım, proje geliştirme işleri ile uğraşıyoruz. Yıllardır devam ettiğim fiziği öğretme işine de, hem bu konuda kabiliyetim olduğu hem de bu işi sevdiğim hem de insanların gerçekten yararlandığı bir hizmet verebildiğim için devam etmekteyim # Ne yazık ki okullarımızdaki birçok fizik öğretmeni ve kitap yazarı fizik bilimini doğru bir şekilde anlayamamışlar ve kalıplara bağlı kalmışlardır. kendilerine bildikleri kalıplar üzerinden bir soru gelirse yapabilirler, kendi bildikleri kalıpların dışında bir konu gelirse onun hakkında zorluğa düşerler.

Sunduğum Hizmetler
Özel Ders
Ders Verdiğim Alanlar
Lise Takviye : Fizik
Üniversite Takviye : Fizik
Eğitim Tercihlerim
Ders Verdiğim Semtler
Yalova : Çiftlikköy , Çınarcık , Merkez , Termal ,
Ders Verdiğim Mekanlar
Öğrencinin Evi
Evimde
Ders Verme Yöntemlerim
Birebir Ders
Ders Verdiğim Zamanlar
  • Haftaiçi Gündüz
    Haftaiçi Akşam
    Haftasonu Gündüz
    Haftasonu Akşam
Mezuniyet bilgilerim
Bilgi Girilmemiş
Ders Ücretlerim
Verdiğim Dersler Tecrübe Saat Ücreti
Lise Takviye Fizik 8 YIL 90 TL
Üniversite Takviye Fizik 8 YIL 90 TL
Tecrübeler ve Referanslarım
Referanslarım

KONUMA DAİR DETAYLAR Öğretmen veya öğrenci evinde ders yapılabilir. Yalova-Çınarcık ve Yalova-Merkez olmak üzere iki adet öğretmen evi kullanımdadır. Öğrenci evinde yapıcak ise Yalova Merkez, Çınarcık, Termal, Çiftlikköy ilçelerinde bulunan öğrencilerin evlerinde ders yapılabilir. Yalova'nın diğer ilçeleri ve Kocaeli,Bursa illerinin Yalovaya yakın ilçelerinden öğrenci evinde ders almayı talep edenler için, yol ve yolda kaybedilen zaman bedeli ders ücretine ilave edilmektedir.

Tecrübelerim

ŞAHSİ BİLGİLER - TECRÜBE Şahsi bilgi, başarı, vb. konuları umuma açık yerlerde konuşmak prensiplerimin dışında olduğu için bu konuların detayına değinilmedi. Öğrenci velisi veya öğrencinin kendisi ile görüşüldüğünde tabi ki merak edilen konular konuşulur, karşılıklı olarak tanışılır. Bu güne kadar bir çok öğrenciye fizik dersi verilmiş olup, bu öğrenciler gerek üniversite gerek de lise bazında çeşitli başarılara imza atmıştır. Özellikle bizi ilgilendiren kısmına değinecek olursak bu öğrencilerin fizik ile ilgili bir problemi kalmamış en başarılı olduğu ve severek yaptığı derslerden biri fizik olmuştur. # Öğrencinin hızlı ve doğru bir şekilde soru çözebilmesi için bol bol soru çözmesine ( =soru kalıplarını ezberlemesine) gerek kalmaz.

Sorun Bildir

           

İletişim

Sosyal Medyada Paylaş


Eğer sizde bir Hoca (eğitmen) iseniz sizi de aramızda görmek isteriz.
Kayıt Ol