BAYRAM ÇETİN

HAKKIMDA

2009 yılında MEB onaylı Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu Usta Öğreticisi sertifikamı aldım. ​Şimdiye kadar yüzlerce sıfırdan öğrenci yetiştirdim. Ehliyeti olupta kendisini trafiğe çıkmakta yeterli görmeyen, korkan,heyecanlanan yada tedirgin olan bir çok insanı amaçlarına ulaştırdım. Bireysel eğitimlere çok önem veren birisiyim. ​Sabırla ve inatla başarıyı yakalayana kadar çalışmayı severim. ​ÖĞRENCİLERİMİN BAŞARISI BENİM MUTLULUK KAYNAĞIMDIR. ​Emekliyim ancak pes etmedim. Kendimi bırakmadım. ​Çalışmak, bir şeylerle meşgul olmak, ​Üretken bir kişi olmak, ​Başkaları tarafından sevilmek, sayılmak ve takdir edilmek beni hayata bağlıyor ve çok hoşuma gidiyor. ​İşe yarayan birisi olmanın vermiş olduğu haz beni çok mutlu ediyor. ​Kısacası ben bu işi severek ve isteyerek yapıyorum. Size de faydam dokunursa ne mutlu bana.

Sunduğum Hizmetler
Özel Ders
Ders Verdiğim Alanlar
Direksiyon : Otomobil
Eğitim Tercihlerim
Ders Verdiğim Semtler
İzmir : Bayraklı , Bornova , Çiğli , Karşıyaka , Menemen ,
Ders Verdiğim Mekanlar
Öğrencinin Evi
Evimde
Ders Verme Yöntemlerim
Birebir Ders
Grup Dersi
Ders Verdiğim Zamanlar
  • Haftaiçi Gündüz
    Haftaiçi Akşam
    Haftasonu Gündüz
    Haftasonu Akşam
Mezuniyet bilgilerim
Bilgi Girilmemiş
Ders Ücretlerim
Verdiğim Dersler Tecrübe Saat Ücreti
Direksiyon Otomobil 29 YIL 60 TL
Tecrübeler ve Referanslarım
Referanslarım

İşte sizlere örnek 3 öğrenci yorumum. Hakkımda 200 ü aşkın yorum mevcuttur. ZEYNEP AKSUNGUR SUNAY Bayram Hocam 4 aydır araba kullanıyorum, her gün sizi anıyorum... Trafigin tüm inceliklerini, arabayla ilgili her detayı vermişsiniz gerçekten. Beni eğittiğiniz için, bana güvendiğiniz için tekrar teşekkür ederim! Trafikte, yolda başıma ne gelse Bayram Hocam bana bunu anlatmıştı dedim ve hep araca yola hakim oldum sayenizde. CANER APAYDIN Yapılan yorumları görünce inanmadım ama 3 derste verdiği cesaret ve enerjiyle hazırım. Emekleri ve geçirilen güzel zaman için teşekkürler Ali DÖNER Tamamen öğrendim. Bayram hocama teşekkür ederim. Seçtiği yollar ayrı bi zor pratik yapmak için en güzel yerleri bulmuş Bayram hoca. Tekrardan teşekkürler. Bilgi almak için face book'a Bayram Hoca Direksiyon yazabilirsiniz.

Tecrübelerim

Uzun bir süre sürücü kurslarında çalıştım. Çok sayıda sıfırdan aday yetiştirdim. Şimdi emniyet tedbirleri olan, çift pedallı 2016 model CLİO aracımla özel dersler vermekteyim. Çalıştığım sürücü kursları Karşıyaka DİKKAT SÜRÜCÜ KURSU, Çiğli EGECAN SÜRÜCÜ KURSU ve Karşıyaka EMİN DİREKSİYON'dur. Şu ana kadar çalışmış olduğum bu sürücü kurslarında Sıfırdan bir çok aday yetiştirdim, Defansif Sürüş Teknikleri Güvenli Sürüş Teknikleri ve İleri Sürüş Teknikleri konularında eğitimler verdim. Hepinize ilginiz için teşekkür ederim. Sağlıkla, mutlulukla ve güler yüzünüzle hayatta kalın.

Sorun Bildir

           

İletişim

bcetin5@yahoo.com
0 (5XX) 89X XX XX
Numarayı Göster

Sosyal Medyada Paylaş


Eğer sizde bir Hoca (eğitmen) iseniz sizi de aramızda görmek isteriz.
Kayıt Ol