Burcu Hoca

HAKKIMDA

Kara Harp Okulu ve Devlet Su İşleri Yüzme Takımlarını çalıştırmış, 25 yıl tecrübeli, profesyonel yüzme antrenöründen 8 saatlik programla suda boğulma korkunuzu yenebilir, suda rahat olmayı öğrenebilir, en az iki stilde temel yüzme becerisini kazananabilir veya yüzme stilini geliştirebilirsiniz. Antrenmanlar, size uygun saat dilimlerinde, isterseniz bire bir isterseniz maksimum 3 kişiyle grup dersi olarak Çankaya’nın en prestijli spor komplekslerinden Portakal Çiçeği Rezidans’ta yapılacaktır. Hiç yüzme bilmeyenler için öğrenme süreci ortalama 8 saattir. Dersler, öğrencinin fiziksel kapasitesine ve motivasyonuna göre 40-80dk'lık seanslar şeklinde ayarlanmaktadır. Saatlik ders ücretleri 80TL'dir.

Sunduğum Hizmetler
Özel Ders
Ders Verdiğim Alanlar
Spor : Yüzme
Eğitim Tercihlerim
Ders Verdiğim Semtler
Ankara : Çankaya , Etimesgut , Keçiören , Mamak , Yenimahalle ,
Ders Verdiğim Mekanlar
Dershane
Ders Verme Yöntemlerim
Birebir Ders
Grup Dersi
Sınıf Dersi
Ders Verdiğim Zamanlar
  • Haftaiçi Gündüz
    Haftaiçi Akşam
    Haftasonu Gündüz
    Haftasonu Akşam
Mezuniyet bilgilerim
Bilgi Girilmemiş
Ders Ücretlerim
Verdiğim Dersler Tecrübe Saat Ücreti
Spor Yüzme 25 YIL 80 TL
Tecrübeler ve Referanslarım
Referanslarım

- Portakal Çiçeği Rezidansı Spor Merkezi, - Sportif Yaşam Merkezi, - Güven Yuva Anaokulu, - Parlak Zihinler Anaokulu, - Gym Time, - Fit for Fun, - DSİ Spor Kulübü, - Kara Harp Akademisi, - Ankara Yüzme İhtisas Klübü, - 19 Mayıs Yüzme Havuzu.

Tecrübelerim

1.Kademe Antrenörlük ve Bronz Cankurtaranlık belgelerine sahibim. Son 3 yılda 1000 saate yakın birebir özel ders tecrübem bulunmaktadır. Yabancı öğrenciler için dersleri İngilizce olarak da vermekteyim.

Sorun Bildir

           

İletişim

burcugulen29@hotmail.com
0 (5XX) 89X XX XX
Numarayı Göster

Sosyal Medyada Paylaş


Eğer sizde bir Hoca (eğitmen) iseniz sizi de aramızda görmek isteriz.
Kayıt Ol