Dr. Fizikçi

HAKKIMDA

ÖĞRENME GARANTİLİ, KAPSAMLI, ANLAŞILIR. BİR DERS 60 DAKİKA.Bu süre ihtiyaca göre uzayabilir ama ek ücret ödemezsiniz.Önemli olan konunun anlaşılması,öğrenilmesi. Örneğin bir gün için 2 ders yaptık ve örnek soruların ve konunun tamamlanması için süreyi uzatmaya ihtiyacımız olmuşsa uzatabiliriz yine 2 saat ücreti ödersiniz. DOKTORA (İNGİLTERE EĞİTİMLİ ARAŞTIRMACI FİZİKÇİ) FİZİK ALANINDA ARAŞTIRMACI DOKTOR (DR.), FİZİKÇİ, FİZİK ÖĞRETMENİ, DOKTORA: FİZİK (İNGİLİZCE) MEZUN YÜKSEK LİSANS: FİZİK (İNGİLİZCE) LİSANS : FİZİK MEZUN- 2008 TYT,AYT: FİZİK LİSE FİZİK, TEOG, ilköğretim FEN BİLGİSİ; matematik, ingilizce ÜNİVERSİTE ÖGRENCİLERİNE FİZİK dersleri veriyorum.

Sunduğum Hizmetler
Özel Ders
Eğitim Koçluğu
Yaşam Koçluğu
Ders Verdiğim Alanlar
İlköğretim Takviye : Fen Bilgisi , Matematik , Yabancı Dil
Lise Takviye : Fizik
Üniversite Takviye : Fizik
Eğitim Tercihlerim
Ders Verdiğim Semtler
Adana : Çukurova , Sarıçam , Seyhan , Yüreğir ,
Ders Verdiğim Mekanlar
Öğrencinin Evi
Etüd Merkezi
Dershane
İnternet Üzerinden
Ders Verme Yöntemlerim
Birebir Ders
Grup Dersi
Sınıf Dersi
Ders Verdiğim Zamanlar
  • Haftaiçi Gündüz
    Haftaiçi Akşam
    Haftasonu Gündüz
    Haftasonu Akşam
Mezuniyet bilgilerim
Bilgi Girilmemiş
Ders Ücretlerim
Verdiğim Dersler Tecrübe Saat Ücreti
İlköğretim Takviye Fen Bilgisi 12 YIL 150 TL
İlköğretim Takviye Matematik 12 YIL 150 TL
İlköğretim Takviye Yabancı Dil 12 YIL 150 TL
Lise Takviye Fizik 12 YIL 150 TL
Üniversite Takviye Fizik 12 YIL 150 TL
Tecrübeler ve Referanslarım
Referanslarım

Öğrencilerim. Benden ders aldıktan sonra öğrencilerin velilerinin, öğrenciler ve benim dersim hakkındaki düşünceleri " ilk defa bir öğretmenle devam ediyor, bir çok öğretmen değiştirdi bir tek sizinle devam ediyor" şeklinde oluyor. İlk derste doğru soru çözebilir hale geleceksiniz. İlk derslerden sonra bile testlerden tam net çıkarabileceksiniz. Bundan önce dersi anlamıyor olmanız sıfır bilgiye sahip olmanız önemli değil.Ezbere dayalı değil, konunun ve sorunun mantığını öğretmekteyim. Benden ders alırsanız arkadaşlarınıza, başkalarına öğretebilecek şekilde öğreneceksiniz. FİZİK DERSİNİ TAM OLARAK ANLAYABİLDİĞİNİZİ SORU ÇÖZEBİLDİĞİNİZİ GÖRECEKSİNİZ VE DE İLK DEFA BUNDAN SONRA FİZİKTE BAŞARILI OLACAĞINIZA İNANACAKSINIZ! yazılıdan yüksek not alabileceksiniz ! İlk defa gördüğünüz farklı soruyu çözebileceksiniz !

Tecrübelerim

FİZİK BÖLÜMÜ Lisans öğrenimim sırasında ve mezun olduktan sonra 2008 yılından itibaren özel ders veriyorum. Lisans öğrenimim sırasında Fizik bölümü lisans üstü öğrenimim sırasında dershanelerde özel kurumlarda çalıştım,Öğretmenliğe sınav dergisi dershanelerinde 2 yıl çalışarak başladım. STAJYERLİĞİM KALDIRILDI. 2011 yılından itibaran MİLLİ EĞİTİM müdürlüğünden onaylı UZMAN ÖĞRETMEN belgem bulunmaktadır.Uzman öğretmen olarak özel kurumlarda çalıştım. Çukurova üniversitesi PEDOGOJİK FORMASYON eğitimi sertifikam bulunmaktadır. Lisanüstü öğrenimim sürecince üniversitede fizik ve matematik soru çözümleri ve ders anlatımı yaptım. Detaylı bilgilere arayarak ulaşabilirsiniz.

Sorun Bildir

           

İletişim

Sosyal Medyada Paylaş


Eğer sizde bir Hoca (eğitmen) iseniz sizi de aramızda görmek isteriz.
Kayıt Ol