Kezban

HAKKIMDA

Üniversiteye başladığım zamandan beri özel ders vermekteyim. Şuana kadar yaklaşık 30 tane öğrencim oldu. Bu öğrencilerin öğrenim durumları Ortaöğretim ve Lise 6,7,8,9,10,11,12 sınıflara (Fen ve Kimya Dersleri) ve Üniversite 1.Sınıf Genel Kimya Dersi için özel ders verdim. Genel olarak hem okul derslerine yardımcı olmak hem de ÖSS, OKS,YGS,LYS gibi sınavlara yeterli seviyeye gelmeleri için ders verdim.

Sunduğum Hizmetler
Özel Ders
Eğitim Koçluğu
Yaşam Koçluğu
Ders Verdiğim Alanlar
İlköğretim Takviye : Fen Bilgisi , Matematik , Yabancı Dil
Lise Takviye : Kimya
Üniversite Takviye : Kimya
Eğitim Tercihlerim
Ders Verdiğim Semtler
Ankara : Çankaya , Mamak , Pursaklar ,
Ders Verdiğim Mekanlar
Evimde
İnternet Üzerinden
Ders Verme Yöntemlerim
Birebir Ders
Grup Dersi
Ders Verdiğim Zamanlar
  • Haftaiçi Akşam
    Haftasonu Gündüz
    Haftasonu Akşam
Mezuniyet bilgilerim
Bilgi Girilmemiş
Ders Ücretlerim
Verdiğim Dersler Tecrübe Saat Ücreti
İlköğretim Takviye Fen Bilgisi 10 YIL 50 TL
İlköğretim Takviye Matematik 10 YIL 50 TL
İlköğretim Takviye Yabancı Dil 10 YIL 50 TL
Lise Takviye Kimya 10 YIL 75 TL
Üniversite Takviye Kimya 10 YIL 100 TL
Tecrübeler ve Referanslarım
Referanslarım

Kişisel Bilgiler İŞ DENEYİMLERİ BALGAT AKADEMİ DERSANESİ- BALGAT ANKARA Adres : Ceyhun Atıf Kansu Caddesi 86/1 Balgat / ANKARA 2013 2014 Eğitim öğretim döneminde VIP sınıfllarında kimya dersine girdim mezun olan 10 kişilik bir sınıfın koç hocalığını yaptım. Ara sınıflarda da 10. ve 11. sımıfların derslerine girdim. FSM ETÜT MERKEZİ KIZILAY 2014-2015Yıllarında Eğitim Öğretim döneminde grup dersleri ve birebir derslerine kimya öğretmeni olarak görev yaptım.Grup dersleri 5-6 kişilik sınıf ortamında tahtada anlatım gerçekleştirdim. MF ETÜT MERKEZİ KIZILAY 2015-2016 Yıllarında Eğitim Öğretim döneminde grup dersleri ve birebir derslerine kimya öğretmeni olarak görev yaptım.Grup dersleri 5-6 kişilik sınıf ortamında tahtada anlatım gerçekleştirdim. KIZILAY FİNAL TEMEL LİSESİNDE ÇALIŞTIM. NENE HATUN KOLEJINDE GÖREV YAPMAKTAYIM.

Tecrübelerim

ÖZEL DERS TECRÜBESİ: 10 11 ve 12 sınıf sayısal öğrencilerine eğitim hayatım süresince özel ders verdim. Mezun olduktan sonra ise 10 sınıftan itibaren ders verdiğim Mehmet Aygün , Murat Aygün ve Akif Şeker bu öğrencilerin üniversiteye hazırlanma sürecinde onlara YGS ve lys konularının tamamını kendim anlatarak hazırlanmalarını sağladım bu süreç boyunca da eğitim koçluğunu yürüttüm. Ders verdiğim öğrencilerimle başta kimya derslerine yardımcı olmak için başladık daha sonra da başarılı oldukça diğer derslerinde de yardımcı olmamı istediler. Aileler genellikle her branştan öğretmen bulmakta zorlanıyorlar ben bir öğrencinin tüm derslerine yardımcı olabileceğimi ve başarılarının da % 95 yükseleceğini düşünüyorum. Sadece derslerine çalışmak da değil onların motivasyonunu arttırmada kendilerine güvenmeleri konusunda da çok öğrencime yardımcı oldum.

Sorun Bildir

           

İletişim

Sosyal Medyada Paylaş


Eğer sizde bir Hoca (eğitmen) iseniz sizi de aramızda görmek isteriz.
Kayıt Ol