mustafa Hoca

HAKKIMDA

Üniversite sınavına iki defa girdim. İlkinde Türkiye'de 113. olarak, ikinci girişimde Türkiye'de 49. olarak Bilkent Üniversitesini burslu kazandım. Amerika’da yüksek lisans yaptım. Matematik öğretmeni olacak kişilere üniversitede matematik dersi veriyorum. Zamanında ve disiplinli çalışılırsa başarının mutlaka geleceğine inanırım. Son anda depar atmaya kalkmanın kalıcı başarı getirmediğine, aksine stres sebebi olduğuna; sakin ve uzun soluklu çalışmanın daha kalıcı başarı getirdiğine inanırım. Öğrencilerimin çalışkan ve sorumluluk sahibi olmasını isterim. Velilerimden de çocuklarının durumundan haberdar olmalarını, konulara gerçekçi yaklaşmalarını, çocuklarını pozitif bir şekilde motive etmelerini beklerim. Öğrencilerim hakkında velilerime dürüst bilgi veririm. Öğrencinin durumuna göre ne kadar ne yapılması gerektiği hakkında gerçekçi bilgileri paylaşırım.

Sunduğum Hizmetler
Özel Ders
Eğitim Koçluğu
Ders Verdiğim Alanlar
Lise Takviye : Analitik Geometri , Geometri , Matematik
Sınav Hazırlık : ALES , KPSS , LYS
Eğitim Tercihlerim
Ders Verdiğim Semtler
Ankara : Altındağ , Çankaya , Etimesgut , Gölbaşı , Keçiören , Mamak , Pursaklar , Sincan , Yenimahalle ,
Ders Verdiğim Mekanlar
Öğrencinin Evi
Evimde
Etüd Merkezi
Dershane
İnternet Üzerinden
Ders Verme Yöntemlerim
Birebir Ders
Grup Dersi
Sınıf Dersi
Ders Verdiğim Zamanlar
  • Haftaiçi Gündüz
    Haftaiçi Akşam
    Haftasonu Gündüz
    Haftasonu Akşam
Mezuniyet bilgilerim
Bilgi Girilmemiş
Ders Ücretlerim
Verdiğim Dersler Tecrübe Saat Ücreti
Lise Takviye Analitik Geometri 15 YIL 100 TL
Lise Takviye Geometri 15 YIL 100 TL
Lise Takviye Matematik 15 YIL 100 TL
Sınav Hazırlık ALES 15 YIL 100 TL
Sınav Hazırlık KPSS 15 YIL 100 TL
Sınav Hazırlık LYS 15 YIL 100 TL
Tecrübeler ve Referanslarım
Referanslarım

Ders verdiğim öğrencilerim ve velileri en önemli referansımdır. TYT-AYT-LGS sınavlarına (üniversite sınavlarına) hazırladığım öğrencilerim referansımdır. Yıllarca çalışıp yeterince yol alamamış olan öğrencilerim, kısa sürede hızla yol almakta ve netlerini arttırabilmektedir. Kendim de girdiğim sınavlarda her zaman matematik sorularını tam doğru yanıtladım. Matematiği hayat felsefesi haline getirmiş birinden ders almak öğrenciler üzerinde oldukça olumlu etki bırakmaktadır.

Tecrübelerim

Yeni nesil matematik-geometri-mantık-muhakeme konularını uzmanından öğrenin, matematiğin hem mantığını hem pratiğini öğrenerek başarıya koşun! Mantığını kullanmayı öğrenen öğrencilerim matematik çalışmaktan zevk almaktadır. Öğrencilerime tüm sınavlarda ön plana çıkan Matematik/Mantık-Muhakeme sorularına nasıl yaklaşacağını öğretiyorum, ayrıca pratik çözümlerini de anlatıyorum. Dinamik, iletişimi güçlü ve çok tecrübeli bir matematikçiden matematik öğrenmek öğrencilerimin başarısını arttırmaktadır.

Sorun Bildir

           

İletişim

0 (5XX) 89X XX XX
Numarayı Göster

Sosyal Medyada Paylaş


Eğer sizde bir Hoca (eğitmen) iseniz sizi de aramızda görmek isteriz.
Kayıt Ol