SEDAT Hoca

HAKKIMDA

* Matematik alanında 8 yıllık özel ders tecrübesine sahibim. Matematiği ve matematik anlatmayı seviyorum. Öğrencilerimin matematiği sevmeye başladıklarını, yapabildiklerini görmek beni ayrıca mutlu ediyor. * İlk hedefim, öğrencinin derse karşı motivasyonunu ve yapabileceğine olan inancını artırmaktır. Tüm öğrencilerimde istinasız gözlemlediğim olay önce matematiği az da olsa yapmaya başlamaları ve zamanla dersi sevip, yapabileceklerine dair kendilerine güvenmeye başlamalarıdır. * Ders sırasında sadece anlatan konumunda olmam, öğrenciye öğrendiklerini uygulama fırsatı veririm. Bu süreçte hangi noktalarda eksikliği olduğunu belirler, eksikliği gidermeye çalışırım. * LGS, YKS ( TYT - AYT ) , ALES, DGS, KPSS sınavlarına girecek her seviyeye uygun öğrenciye ders anlatabilirim.

Sunduğum Hizmetler
Özel Ders
Ödev / Tez Yardımı
Proje Yardımı
Eğitim Koçluğu
Ders Verdiğim Alanlar
İlköğretim Takviye : Matematik
Lise Takviye : Matematik
Sınav Hazırlık : DGS , KPSS , LYS , YGS
Eğitim Tercihlerim
Ders Verdiğim Semtler
Balıkesir : Edremit ,
Ders Verdiğim Mekanlar
Öğrencinin Evi
Ders Verme Yöntemlerim
Birebir Ders
Ders Verdiğim Zamanlar
  • Haftaiçi Gündüz
    Haftaiçi Akşam
    Haftasonu Gündüz
    Haftasonu Akşam
Mezuniyet bilgilerim
Bilgi Girilmemiş
Ders Ücretlerim
Verdiğim Dersler Tecrübe Saat Ücreti
İlköğretim Takviye Matematik 8 YIL 50 TL
Lise Takviye Matematik 8 YIL 50 TL
Sınav Hazırlık DGS 8 YIL 50 TL
Sınav Hazırlık KPSS 8 YIL 50 TL
Sınav Hazırlık LYS 8 YIL 50 TL
Sınav Hazırlık YGS 8 YIL 50 TL
Tecrübeler ve Referanslarım
Referanslarım

Görüşmemiz sonrası isteğiniz doğrultusunda benden eğitim almış öğrenciler ve velileriyle iletişime geçmenizi sağlayabilirim. Altınoluk, Akçay, Güre, Edremit ve Küçükkuyu da ders verebilirim.Her ders sonunda işlenen konuyla ilgili ödev veririm ve bunların düzenli kontrollerini sağlarım. Öğrencilerin eksikliklerine yönelik, çeşitli kaynaklar incelenerek hazırlanmış geriye dönük ödevler de veririm. Böylece konuların tekrarını yapmalarını ve kalıcı öğrenmelerini sağlamaya çalışırım.

Tecrübelerim

Tecrübemi karşımdakine en iyi şekilde aktarabileceğime ve paylaşabileceğime inanıyorum. Bir öğrencinin anlamakta güçlük çekeceği noktaları daha kolay görebiliyor ve o noktaların farklı yöntemlerle ve çağrışımlarla anlaşılır kılınması için elimden gelen tüm çabayı gösteriyorum. Ödevler veriyor, bu ödevlerin kontrolünü yapıyorum. Başarının altın kurallarının "düzenli ve verimli çalışmak" olduğunun farkında olduğum için kendilerini düzenli olarak takip ediyor, onlara büyük emek vermeye çalışıyorum. Okul dışı sınavlara hazırlananlar için yeni nesil soruları çözerek onların genel soru tarzlarını benimsemelerini sağlamaya çalışırım.Ara sınıf öğrencilerindeki hedefim; öğrencileri hem okula hazırlamak hem de ilerleyen yıllarda gireceği sınavlara ön hazırlığını yapmaktır.

Sorun Bildir

           

İletişim

0 (5XX) 89X XX XX
Numarayı Göster

Sosyal Medyada Paylaş


Eğer sizde bir Hoca (eğitmen) iseniz sizi de aramızda görmek isteriz.
Kayıt Ol