YÜCEL YALÇIN

HAKKIMDA

Matematik , birçok insan için en zor dersler arasında yer alır. Bunun sebebi aslında matematiği bilmediğinizden değil, konuya ezber yaklaşmaktan ve çözümün mantığını kavrayamamakdan ileri gelmektedir.. "ÇALIŞMAK İSTİYORUM AMA KENDİMİ DERSE VEREMİYORUM" "DERS ÇALIŞMAYA BAŞLADIKTAN 10 DAKİKA SONRA İLGİM DAĞILIYOR" "DERS ÇALIŞIRKEN BİLDİĞİM KONULARDA YANLIŞ YAPINCA MORALİM BOZULUYOR" Bu sözler size bir yerden tanıdık geliyorsa ,dikkat eksikliği ve bir çalışma stratejisinin eksikliğini yaşıyor olmanız muhtemel.Profesyonel bir eğitmen eşliğinde bütün bu sorunların öğrenci ve velilerle çözülmesi çok kolay , gelin bu sorunları beraber çözelim. 15 yıllık özel ders deneyimim mevcuttur. Bu farklı deneyimlerim öğrencinin seviyesine inmede , eksiklerini anlamada , hem okul hem sınav için hazırlık aşamasında ona yardımcı olmam açısından önemlidir.

Sunduğum Hizmetler
Özel Ders
Eğitim Koçluğu
Ders Verdiğim Alanlar
İlköğretim Takviye : Fen Bilgisi , Matematik
Lise Takviye : Analitik Geometri , Geometri , Matematik
Eğitim Tercihlerim
Ders Verdiğim Mekanlar
Öğrencinin Evi
Evimde
Ders Verme Yöntemlerim
Birebir Ders
Ders Verdiğim Zamanlar
  • Haftaiçi Gündüz
    Haftaiçi Akşam
    Haftasonu Gündüz
    Haftasonu Akşam
Mezuniyet bilgilerim
Bilgi Girilmemiş
Ders Ücretlerim
Verdiğim Dersler Tecrübe Saat Ücreti
İlköğretim Takviye Fen Bilgisi 15 YIL 80 TL
İlköğretim Takviye Matematik 15 YIL 80 TL
Lise Takviye Analitik Geometri 15 YIL 80 TL
Lise Takviye Geometri 15 YIL 80 TL
Lise Takviye Matematik 15 YIL 80 TL
Tecrübeler ve Referanslarım
Referanslarım

Referanslarımdan Bazıları; Galatasaray Lisesi, istanbul Lisesi, Pertevniyal Lisesi, Yeşilköy Anadolu Lisesi, Bahçelievler Anadolu Lisesi, Yaşar Acar Fen Lisesi, Bahçeşehir Koleji, Boğaziçi Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi,

Tecrübelerim

Boğaziçili Akademisyenden 4.Sınıf Matematik,5.Sınıf Matematik,6.Sınıf Matematik,7.Sınıf Matematik,8.Sınıf Matematik, 9.Sınıf Matematik,10.Sınıf Matematik,11.Sınıf Matematik,12.Sınıf Matematik, LGS Matematik,TYT Matematik,,YKS MatematikYGS Matematik,LYS Matematik,DGS Matematik,KPSS Matematik,ALES Matematik,YÖS Matematik,AÖF Matematik ve Geometri dersleri verilir. Ders Saat Ücreti: 80 TL 08:00 - 24:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Derste olursam size en yakın zamanda dönüş yaparım.

Sorun Bildir

           

İletişim

0 (5XX) 89X XX XX
Numarayı Göster

Sosyal Medyada Paylaş


Eğer sizde bir Hoca (eğitmen) iseniz sizi de aramızda görmek isteriz.
Kayıt Ol