Hoca.com’a nasıl üye olabilirim?

Hoca.com’a web sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan üye ol kısmından üye olabilirsiniz.


Hoca.com’a üye olmak ücretli midir ?

Hayır. Hoca.com üyeliği ücretsizdir. Sadece ekstra özelliklerden yararlanmak istemeniz durumunda GOLD üyelik almanız gerekmektedir.


Hoca.com’a üye oldum ama profilim listelenmiyor neden olabilir ?

Sitemize üye olduktan sonra sitemizde listelenebilmeniz için ders veren bilgilerinizi (Ders verdiğiniz il-ilçe, ders verdiğiniz branşlar vs.) doldurmanız gerekmektedir.


Ders veren bilgilerimi nereden güncelleyebilirim ?

Ders veren bilgilerinizi güncellemek için üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan Hoşgeldiniz yazan linke tıklayıp açılan menüden Hesabım linkine giriş yapınız. Hesabım linkine giriş yaptıktan sonra üye menünüz açılacaktır. Üye menüsü içerisinde profilinize ait (ders veren bilgileri, mesajlar, ders talepleri, gold üyelik işlemleri) tüm işlemleri güncelleyebilirsiniz.


Hoca.com’a üye olabilmek için diplomalı veya sertifikalı profesyonel eğitmen olmam şart mı?

Diplomalı veya sertifikalı olmanız zorunlu değildir. Ama diplomalı veya sertifikalı olmanız durumunda belgelerinize ait resimleri belge gönder kısmından göndererek onaylı belge sahibi olarak sistemde gözükmeniz durumunda tercih edilme ihtimaliniz yükselecektir.


Hoca.com Profilimi nasıl güncelleyebilirim ?

Hoca.com’a üye girişi yaptıktan sonra hesabım kısmındaki üyemenüsü içerindeki menülerden istediğiniz güncellemeleri yapabilirsiniz.


Yanlışlıkla Hoca ya da Öğrenci olarak kaydoldum bunu nasıl değiştirebilirim?

Bunun için üyeliğinizi iptal etmenize gerek yok.Hoca.com iletişim kanallarından durumun düzeltilmesini talep edebilirisiniz.


Hoca.com’da iletişim bilgilerim gözükmüyor nasıl görünür yapabilirim ?

Hoca.com sitemize üye girişi yaptıktan sonra Üye menüsünden Ders Veren Bilgileri başlığı altında bulunan Gizlilik Ayarları kısmından iletişim bilgilerinizi (Telefon numarası ve mail adresi) görünür yapabilirsiniz


GOLD üye olmanın avantajları nelerdir ?

-Ana sayfada sadece GOLD hocalar (sistem tarafından rastgele seçilen belli sayıda gold hoca) gözükür.
-Aramalarda önce GOLD hocalar sonrasında standart üyeliği bulunan hocalar listelenir.
-İletişim Bilgilerinin görünür. (Telefon numarası ve mail adresi)
-Ders verdiği branş olarak standart üyelerden daha fazla branş seçebilir.
-Standart üyelik sahibi Hocalar sadece profilleri üzerinden kendilerine gelen ders taleplerini görebilirken, GOLD hocalar kendi profilleri üzerinden gelen ders taleplerine ek olarak genele gelen (herhangi bir hoca profili üzerinden değilde genele ders almak istediği branşı yazıpta ders talebinde bulunmak) ders taleplerinde talepte bulunan kişinin iletişim bilgilerini görebilirler
-Gold hocaların profillerinde sosyal medya hesaplarına (facebook, twitter, instagram ve linkedin) ait linkler yayınlanır.


Nasıl GOLD üye olabilirim ?

Ders veren bilgilerinizi güncellemek için üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan Hoşgeldiniz yazan linke tıklayıp açılan menüden Hesabım linkine giriş yapınız. Hesabım linkine giriş yaptıktan sonra üye menünüz açılacaktır. Üye menüsü içerisinde Ücretli Hizmetler kısmından GOLD üyelik satın alabilirsiniz.


Değerli üyemiz özel ders almak isteyen ögrencilerin sizleri tercih etmelerinde aşağıdaki 2 hususa dikkat etmeniz önemlidir.

- Özel ders almak isteyen öğrencilerin büyük çoğunluğu, siteye üye olup hocaya site üzerinden ders talebinde bulunmaktansa, hoca ile telefon numarası üzerinden iletişim kurmayı tercih ederler. Bu nedenle profilinizde telefon numaram gözüksün seçeneğini seçmeniz çok daha fazla öğrencinin sizinle iletişim kurmasını sağlayacaktır.
İletişim bilgilerini ayarlardan görünür yapmak için tıklayınız.

- Özel ders almak isteyen öğrencilerin bir çoğu hoca tercihinde bulunurken ailesi veya çevresine danışarak karar verir. Özellikle aileler özel ders için bir hocayı tercih etmeden önce de hocayı görüp hoca hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ister bu nedenle profilinize resim yükleyip tüm alanları özenle ve eksiksiz doldurmanız sizi bir adim öne çıkaracaktır.
Profil ayarlarınızı güncellemek için tıklayın

Resim eklemek için tıklayın